[SERENDIPITY] Opinie (2)

OPINIE

Zobacz, co we współpracy ze mną, cenią sobie moi Klienci.

Kasia pomaga mi w wielu bieżących zadaniach, takich jak przygotowanie grafik, zaplanowanie kampanii mailingowych czy aktualizowanie strony www. Dzięki temu mogę skupić się na pracy koncepcyjnej czy mieć po prostu więcej energii na sesje indywidualne czy szkolenia. Mam spokojną głowę, że Kasia wszystkiego dopilnuje i wyśle w świat. To nieoceniona pomoc, szczególnie gdy prowadzi się biznes solo. Ponieważ pracujemy razem już od jakiegoś czasu, Kasia dobrze wie i wyczuwa mój styl komunikacji i tworzenia marki. Dodatkowo jest ciepłą, cudowną osobą 🙂
Kasia jest jedną z tych osób, na których zawszę mogę polegać. Nie wiem jak to robi, ale zachowując spokój, działa szybko i bardzo konkretnie. W naszej współpracy cenię sobie jej bezpośredniość i inicjatywę. Gdy wyskakuję z jakimś spontanicznym pomysłem „na już” Kasia jako jedna z nielicznych osób potrafi go zrozumieć i sprowadzić do konkretnych działań. Owszem, dzięki niej rzeczy w moim biznesie dzieją się szybciej i prościej. Najwięcej radości mam jednak z tego, że moja głowa stała się „luźniejsza”, a ja mogę zajmować tym, co naprawdę istotne.
Lubię działać skutecznie i bez wątpienia współpraca z wirtualną asystentką, mi to ułatwia. Kasia pamięta o tych wszystkich małych, ale ważnych rzeczach, które muszą być zrobione, ale nie wymagają mojego osobistego udziału. Dzięki czemu moja głowa jest spokojna, a ja mogę być w pełni skoncentrowana na swoich zadaniach. Profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność to dodatkowe atuty współpracy z Kasią.
Chociaż nasza opowiedz.to współpraca z Kasią wciąż trwa, nie mogę się powstrzymać przed wystawieniem Jej rekomendacji. Takich jak Kasia ludzi w biznesie życzę sobie na co dzień. Zaangażowana, uważna, odpowiedzialna, proaktywna, kreatywna, sumienna, dotrzymująca terminów, komunikatywna, serdeczna, empatyczna, z wiedzą z wielu obszarów, które łączy w pracy Wirtualnej Asystentki. Od dnia, kiedy zdecydowaliśmy się na skorzystanie ze wsparcia Kasi, poczułam ulgę. Oto Ktoś z takim samym zaangażowaniem jak my, właściciele biznesu prowadzi komunikację z naszymi Klientami, organizuje spotkania samplingowe, tworzy i recenzuje treści do opublikowania na stronę, wyszukuje nowych dróg promocji itp. Z pełnym przekonaniem i wielką radością rekomenduję usługi Kasi Klein, Wirtualnej Asystentki. Wiem, o ile łatwiej prowadzić biznes z jej wsparciem!
Praca z Kasią była dla mnie ogromną przyjemnością. Kasia w mgnieniu oka zrozumiała moje potrzeby odnośnie kolorystyki, jak również tego, w jaki sposób ma wyglądać moja strona. Perfekcyjnie odczytała mój styl i to, jak chcę zaprezentować się swojemu przyszłemu klientowi. Kasię cechuje również duża doza cierpliwości i wyrozumiałości, które bardzo sobie cenię we współpracy. Jej sumienność, uczciwość oraz wykonywanie pracy na czas, jest czymś, co zdecydowanie jest warte uwagi i podkreślenia. Serdecznie polecam prace z Kasią!
Zdolna, pracowita i dokładna. Do tego niezwykle wrażliwa na kolory, przestrzeń i dobór słów w zadanych pracach. Kasia w lot chwyta wytyczne i uwagi bez zbędnych i skomplikowanych instrukcji. Polecam współpracę z Kasią, każdemu, kto poszukuje solidnej asystentki w swoim biznesie.
Współpracujemy z Kasią Klein od marca 2020 r. Przekonała nas dobrze skonstruowana oferta i przejrzyste warunki współpracy. Usługi świadczone przez Kasię przekładają się w naszym przypadku bezpośrednio na wzrost przychodu firmy, więc systematycznie rozszerzamy katalog świadczonych usług. Podoba nam się bardzo sposób rozliczania czasu pracy z użyciem dedykowanych narzędzi IT, co pozwala nam precyzyjnie planować koszty po naszej stronie. Naszym klientom świadczymy usługi konsultingowe na najwyższym poziomie i współpracujemy tylko z podwykonawcami, którzy są w stanie zapewnić to samo w sposób ciągły. Szczerze polecamy usługi Kasi Klein Wirtualnej Asystentki wszystkim, którzy pracują z rozproszonymi zdalnymi zespołami, i dla których jakość i czas wykonywanych zadań ma znaczenie.
Współpraca z Kasią to czysta przyjemność i profesjonalizm. Doskonale rozpoznaje potrzeby klienta i potrafi się do nich dostosować. Dodatkowo jest szybka i skuteczna w komunikowaniu się on-line. Zlecone zadania są wykonane w ustalonym terminie. Polecam z całego serca!

Chcesz nawiązać współpracę?

Nie podejmuję nowych współprac - zarówno stałych jaki i jednorazowych - do odwołania.

X