Opinie

Zobacz, co ze współpracy ze mną doceniają inni.

Kasia jest jedną z tych osób, na których zawszę mogę polegać. Nie wiem jak to robi, ale zachowując spokój, działa szybko i bardzo konkretnie. W naszej współpracy cenię sobie jej bezpośredniość i inicjatywę. Gdy wyskakuję z jakimś spontanicznym pomysłem „na już” Kasia jako jedna z nielicznych osób potrafi go zrozumieć i sprowadzić do konkretnych działań. Owszem, dzięki niej rzeczy w moim biznesie dzieją się szybciej i prościej. Najwięcej radości mam jednak z tego, że moja głowa stała się „luźniejsza”, a ja mogę zajmować tym, co naprawdę istotne.
Lubię działać skutecznie i bez wątpienia współpraca z wirtualną asystentką, mi to ułatwia. Kasia pamięta o tych wszystkich małych, ale ważnych rzeczach, które muszą być zrobione, ale nie wymagają mojego osobistego udziału. Dzięki czemu moja głowa jest spokojna, a ja mogę być w pełni skoncentrowana na swoich zadaniach. Profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność to dodatkowe atuty współpracy z Kasią.
Chociaż nasza opowiedz.to współpraca z Kasią wciąż trwa, nie mogę się powstrzymać przed wystawieniem Jej rekomendacji. Takich jak Kasia ludzi w biznesie życzę sobie na co dzień. Zaangażowana, uważna, odpowiedzialna, proaktywna, kreatywna, sumienna, dotrzymująca terminów, komunikatywna, serdeczna, empatyczna, z wiedzą z wielu obszarów, które łączy w pracy Wirtualnej Asystentki. Od dnia, kiedy zdecydowaliśmy się na skorzystanie ze wsparcia Kasi, poczułam ulgę. Oto Ktoś z takim samym zaangażowaniem jak my, właściciele biznesu prowadzi komunikację z naszymi Klientami, organizuje spotkania samplingowe, tworzy i recenzuje treści do opublikowania na stronę, wyszukuje nowych dróg promocji itp. Z pełnym przekonaniem i wielką radością rekomenduję usługi Kasi Klein, Wirtualnej Asystentki. Wiem, o ile łatwiej prowadzić biznes z jej wsparciem!
Praca z Kasią była dla mnie ogromną przyjemnością. Kasia w mgnieniu oka zrozumiała moje potrzeby odnośnie kolorystyki, jak również tego, w jaki sposób ma wyglądać moja strona. Perfekcyjnie odczytała mój styl i to, jak chcę zaprezentować się swojemu przyszłemu klientowi. Kasię cechuje również duża doza cierpliwości i wyrozumiałości, które bardzo sobie cenię we współpracy. Jej sumienność, uczciwość oraz wykonywanie pracy na czas, jest czymś, co zdecydowanie jest warte uwagi i podkreślenia. Serdecznie polecam prace z Kasią!
Zdolna, pracowita i dokładna. Do tego niezwykle wrażliwa na kolory, przestrzeń i dobór słów w zadanych pracach. Kasia w lot chwyta wytyczne i uwagi bez zbędnych i skomplikowanych instrukcji. Polecam współpracę z Kasią, każdemu, kto poszukuje solidnej asystentki w swoim biznesie.
Współpracujemy z Kasią Klein od marca 2020 r. Przekonała nas dobrze skonstruowana oferta i przejrzyste warunki współpracy. Usługi świadczone przez Kasię przekładają się w naszym przypadku bezpośrednio na wzrost przychodu firmy, więc systematycznie rozszerzamy katalog świadczonych usług. Podoba nam się bardzo sposób rozliczania czasu pracy z użyciem dedykowanych narzędzi IT, co pozwala nam precyzyjnie planować koszty po naszej stronie. Naszym klientom świadczymy usługi konsultingowe na najwyższym poziomie i współpracujemy tylko z podwykonawcami, którzy są w stanie zapewnić to samo w sposób ciągły. Szczerze polecamy usługi Kasi Klein Wirtualnej Asystentki wszystkim, którzy pracują z rozproszonymi zdalnymi zespołami, i dla których jakość i czas wykonywanych zadań ma znaczenie.
Współpraca z Kasią to czysta przyjemność i profesjonalizm. Doskonale rozpoznaje potrzeby klienta i potrafi się do nich dostosować. Dodatkowo jest szybka i skuteczna w komunikowaniu się on-line. Zlecone zadania są wykonane w ustalonym terminie. Polecam z całego serca!

Chcesz nawiązać współpracę?