O mnie

Cześć, tu Kasia.

Wierzę, że nawet najmniejsza aktywność ma znaczenie, jeśli tylko może komuś pomóc. Dlatego tworzę rozwiązania, które usprawniają pracę moich klientów. A to daje mi olbrzymią satysfakcję i energię do działania.

Od ponad 10 lat współpracuję z przedsiębiorcami, trenerami i CEO, jako Office i Project Manager, dlatego wiem, jak cenny jest dla Ciebie czas oraz rozwiązania, które przynoszą konkretne efekty. 

Wiem też, jak powtarzalne, drobne ale ważne zadania mogą hamować Twoją aktywność. Znam również to tempo pracy, nieprzewidywalność zdarzeń i zawsze trzymam rękę na pulsie.

Dlatego współpracując ze mną możesz spokojnie skupić się na kwestiach merytorycznych i rozwijaniu swojej firmy, a ja zrealizuję zadania administracyjne i techniczne. Możesz oddelegować mi zadania, które uważasz za żmudne, które nie sprawiają Ci przyjemności i w pełni oddać się temu, co daje Ci prawdziwą satysfakcję.

 

Jestem kreatywnym analitykiem - rozumiem potrzeby klienta i znajduję odpowiednie rozwiązania.

Pięć najważniejszych talentów (zgodnie z metodologią Gallupa), które opisują to, co naturalnie robię najlepiej i określają mój sposób działania, to: Empatia (Empathy), Uczenie się (Learner), Rozwijanie innych (Developer), Zbieranie (Input) i Intelekt (Intellection).

Wiem, jak korzystać ze swoich talentów, aby usprawnić naszą współpracę i w pełni wykorzystać nasz potencjał.

Dzięki empatii potrafię zrozumieć Twoje potrzeby. Umiejętność szybkiego uczenia się pozwala mi łatwo dostosować się do nowych systemów i sytuacji. Rozpoznaję i rozwijam potencjał u innych, dlatego proponuję rozwiązania, które pomogą Ci rozwijać siebie i Twój biznes. Szybko zbieram potrzebne informacje, a dzięki wnikliwości widzę i właściwie łączę kropki. Możesz być pewien, że nic Ci nie umknie. W końcu jestem #teamravenclaw.

 

Dlaczego zostałam Wirtualną Asystentką?

Mam ponad 10 lat doświadczenia w koordynacji i administracji projektów edukacyjnych i społecznych na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Znam specyfikę funkcjonowania małych i dużych przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych i sektora publicznego. 

Z wykształcenia jestem andragogiem i historykiem sztuki. Z zamiłowania e-learningowcem i autorką tekstów. Pracowałam jako asystentka, koordynowałam projekty, prowadziłam warsztaty i budowałam szkolenia online. 

Przez ten czas dowiedziałam się, że najbardziej lubię być wsparciem i grać role drugoplanowe. Jestem tym typem osoby, która stoi trochę z boku i często, dzięki temu, ma lepszą perspektywę. 

Czułam, że odnajdę zawodowo takie miejsce, w którym pomagając innym będę mogła wykorzystać moje umiejętności i wiedzę. Robić to, co lubię i umiem najlepiej, w sposób, w jaki najbardziej mi odpowiada. Właśnie dlatego zostałam wirtualną asystentką.

Kursy i szkolenia

Wierzę, że wykorzystywanie w praktyce zdobytej wiedzy rozwija i podnosi kompetencje, dlatego nieprzerwanie staram się zdobywać nowe umiejętności.

Znajomość języka angielskiego na poziomie C.

W czym mogę Ci pomóc?

Wsparcie Administracyjne

Wsparcie Projektowe

Wparcie działań online